1. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 15:00, kończy o godzinie 10:00. W miarę możliwości udostępniamy domki wcześniej niż we wskazanej godzinie 15.
 2. Cisza nocna trwa od godziny 22:00 do godziny 8:00.
 3. Plac zabaw czynny od godziny 8:00 do 22:00.
 4. Pozostałą część opłaty za pobyt wraz z opłatą klimatyczną należy uiścić w dniu przyjazdu gotówką przed zakwaterowaniem się w domku. Nie dysponujemy terminalem płatniczym. Domek udostępniany jest tylko po uiszczeniu całej opłaty za pobyt.
 5. Parking dla naszych gości jest bezpłatny.
 6. We wszystkich domkach obowiązuje zakaz palenia tytoniu. Osoby palące prosimy o wychodzenie z pomieszczeń oraz korzystanie z popielniczek.
 7. We wszystkich domkach obowiązuje zakaz używania piecyków elektrycznych. W przypadku chłodniejszych dni zabezpieczamy Państwu własny sprzęt grzejący – elektryczne kaloryfery.
 8. Nie ponosimy odpowiedzialności za pozostawione w domkach przedmioty wartościowe i pieniądze. Prosimy o zamykanie okien i drzwi w momencie opuszczania domku oraz o nie pozostawianie cennych rzeczy na tarasach.
 9. Nasz obiekt udostępnia dla dzieci bezpłatny plac zabaw, ale przebywanie dzieci na terenie placu zabaw może odbywać się tylko pod opieką osoby dorosłej.
 10. Szanowni Państwo, w trosce o komfort pobytu naszych gości we wszystkich domkach obowiązuje bezwzględny zakaz smażenia ryby.
 11. W przypadku rezygnacji z pobytu w terminie krótszym niż 30 dni przed przyjazdem, wpłacona zaliczka przepada.
 12. We wszystkich domkach obowiązuje zakaz chodzenia w obuwiu zewnętrznym – przede wszystkim w butach na wysokim obcasie.
 13. Pobieramy opłatę za tzw. media w ramach wynajmu domku – kwota wyliczana na podstawie zużycia prądu (licznik w każdym domku) – 1,00 zł kW. Opłata rozliczana jest w ostatnim dniu pobytu w trakcie zdawania domku.
 14. W trakcie burzy bardzo prosimy o wyłączenie telewizorów z gniazd antenowych i zasilania oraz o zamknięcie okien.
 15. Wszystkich gości prosimy o nie rozpalanie grilla na tarasach domków. Z grilla korzystamy PRZED tarasem.
 16. Konieczność wystawienia faktury VAT/rachunku prosimy zgłaszać w dniu przyjazdu w trakcie zakwaterowania, prosimy o przygotowanie na kartce pełnych danych wraz z wymaganą przez zakład pracy dokładną treścią i przekazanie w momencie rozliczenia.
 17. Zwierzęta na naszym obiekcie są mile widziane.
 18. Na terenie obiektu udostępniamy bezpłatnie sieć Wi-Fi. Informujemy, że każdorazowe ściąganie filmów, gier, instalowanie aplikacji obciąża sieć i wpływa na jakość łącza. Jeśli jest to możliwe to prośba o zaniechanie tego typu działań.
 19. Nie zapewniamy ręczników kąpielowych, plażowych oraz kocy plażowych.
 20. W celu dokonywania rezerwacji prosimy o kontakt tylko pod numerem:
      +48 889 618 996
      +49 176 577 85 899
 21. Szanowni Goście, wpłata zaliczki oznacza akceptację powyższego Regulaminu.
 22. Za szkody wyrządzone w domku odpowiada wynajmujący od właściciela.
 23. Od godziny 23:00 do 7:00 po naszym terenie porusza się autonomiczna kosiarka - bardzo ważne jest, by w tym czasie w pobliżu jej pracy nie przebywały żadne dzieci. Bardzo prosimy o przypilnowanie ich, by nikomu nie stała się krzywda.
 24. Ważne jest, by dzieci nie zaglądały do "garażu" kosiarki i pod żadnym pozorem jej nie dotykały. Prosimy przestrzec przed tym dzieci, bo ich ciekawość i chęć poznawania nowych rzeczy może doprowadzić do zranienia!
 25. Powyższy Regulamin jest jedynym aktualnym i obowiązującym regulaminem naszego obiektu.